55 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Show sidebar
Amigo Yer Fıstığı Soyulmuş
Close
Antep Boz Pirinç Özel
Close

Toptan Antep Boz Pirinç Özel

Toptan Antep Boz Pirinç Özel üretim... Yüksek kalitede en taze antep boz pirinç özel Adakeyfi Toptan Kuruyemiş'ten satın alınır.
Antep Fıstık Kabuklu (Duble)
Close
Antep Fıstık Kabuklu (Duble)
Close
Antep Soyulmuş Fıstık Özel
Close

Toptan Kuruyemiş
Gün içerisinde sıklıkla tercih ettiğimiz atıştırmalıklardan biri olan kuruyemiş, en kaliteli kuruyemiş çeşitleri ile sizlere sunulmaktadır. Atıştırmalık olarak tercih edildiği gibi son zamanlarda kına, doğum günü gibi özel günlerde de sıklıkla misafirlere ikram edilmektedir.
Kuruyemiş Çeşitleri
Çerez olarak da ifade edilen kuruyemişler fındık, fıstık, badem, ceviz, yer fıstığı, leblebi, karışık ve special ürün olarak geniş bir skala halinde sizlere sunulmaktadır. Bu geniş skalanın içerisinde bulunan ürünlerle ekonomik kuruyemiş paketlerine sahip olabilirsiniz. Fiyat aralıkları genel olarak değişen ürünlere ve farklı gramaj çeşitlerine göre listelenmekte ve herkesin alabileceği bütçelerde oluşturulmaktadır. Üstelik site üzerinde yer alan bu uygun fiyatlarda oluşturulmuş bütçeler, yılın belirli zamanlarında değil tüm yıl boyunca devam etmektedir. Gramaj çeşitleri sayesinde ihtiyacınız kadar olan kuruyemişi sipariş edebilir ve bu bütçeleri kendiniz için çok daha avantajlı hale getirebilirsiniz.
Kuruyemiş Faydaları
Aşırıya kaçılmayan günlük tüketimlerde birçok yararı bulunan kuruyemişler, taze bir şekilde sunularak tat bakımından da damak zevkinize hitap etmektedir. Kuruyemişlerin faydaları tercih edilen çeşide göre değişim gösterir. Leblebi ve fındık farklı faydalar sağladığı gibi genel olarak kuruyemişin sağladığı faydalar şu şekilde sıralanabilir:

Yüksek bir Omega 3 desteği sağlar.
Mineral olarak zengin türlere sahiptir.
Vücuda, ihtiyacı olan çinko oranını sağlar.
Kalp hastalıklarına karşı direnç sağlar.
Damar hastalıklarına karşı vücuda destek olur.
Yüksek kalori alımına karşı yardımcı olur.İştahın kontrol edilmesini kolaylaştırır.
Doyurucu özelliktedir.
Sindirim sistemini düzenlerler.
Cilt sağlığına karşı birçok olumlu etkiye sahiptir.

Bu ve bunun gibi birçok niteliği bünyesinde barındıran kuruyemişler, gün içerisinde yeterli miktarda tüketildiğinde kilo verme konusunda da yardımcı olmaktadır.
İstanbul Toptan Kuruyemiş
Kuruyemişler çeşitlere göre değişen fiyatlara sahip olmakta olup genel olarak düşük fiyatlarda sunulmaktadır. Bunun yanında İstanbul’da toptan kuruyemiş alımı yapacak olanlar için de ayrı bir indirim daha sağlanır. Bu sayede alıcılar için bir bütçe indirimi ile beraber taze kuruyemişlerin toplu olarak tedarik edilmesi sağlanır. Özellikle de işletmeler için büyük yarar sağlayan bu toplu kuruyemiş satışları, düşük fiyatlarda satın alınarak kendi paylarına kazanç katmak isteyen kişilere olanak sağlar. Normal ve toptan kuruyemiş alımları için sitemiz üzerinde bulunan ürünlerden siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Toptan kuru meyve ve kuruyemişlerimiz tamamen taze olarak elinize ulaşmakta ve özel bir paketleme sistemi ile herhangi bir zarar almaması sağlanmaktadır. Yaşayacak olduğunuz problemlerde ya da daha fazla bilgi almak için iletişim numaraları üzerinden müşteri hizmetleri ile irtibat kurabilirsiniz.