Karayolları, 562. Sk. No:10/B, 34230 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi – Cuma, 8 a.m. – 7:30 p.m.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize bir mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzden faydalanabilirsiniz.

Adakeyfi Kuruyemiş geniş bir ürün yelpazesine sahiptir, badem, ceviz, fındık, fıstık, leblebi, yer fıstığı gibi kuruyemişlerden; karışık kuruyemiş, special kuruyemiş ve kuru meyvelere; ayrıca pet baharat, toptan baharat, bitki çayı ve lokum & şekerleme gibi ürünleri de içermektedir. Ramazan ayına özel hurma çeşitleri de mevcuttur.

Evet, Adakeyfi Kuruyemiş, doğadan gelen lezzetleri sizinle buluşturmak amacıyla doğal ve kaliteli malzemelerle üretilir. Kuruyemişlerimiz taze ve doğal içeriklerden oluşur, katkı maddesi içermez.

Adakeyfi Kuruyemiş, toptan satış müşterilerine özel fiyatlandırmalar, büyük miktarlarda indirimler, esnek ödeme seçenekleri, hızlı ve güvenilir teslimat imkanları ve kişisel müşteri temsilcisi desteği gibi avantajlar sunar.

Kuruyemiş dağıtımı için minimum sipariş miktarı, ürünlerinize göre değişebilir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Adakeyfi Kuruyemiş ürünlerini web sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Ürünlerimizi web sitemizden inceleyerek bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evet, kafe kuruyemişi için özel paketleme ve markalama hizmeti sunuyoruz. Kafelerinize özel etiketler veya ambalajlar oluşturarak, müşteri sadakatini artırmanıza ve marka bilinirliğinizi güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Otel kuruyemişi tedarikinde size özel çözümler sunuyoruz. Otelinizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri belirleyerek, zamanında teslimat ve kaliteli ürün garantisiyle destek sağlıyoruz.

Adakeyfi Kuruyemiş, Ramazan ayına özel hurma çeşitlerini de sunar. Medjool hurma, sukari hurma, deglet nour hurma gibi farklı türler ve farklı ambalaj seçenekleriyle toptan hurma tedarik edebilirsiniz.

Toptan satış müşterilerimize özel indirimler, belirli bir dönem veya miktar için geçerli olabilir. İndirim süreleri ve koşulları, yapılan anlaşmalar ve toptan alım miktarlarına göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bize bir e-posta gönder

[ninja_forms_display_form id=2]

This is form is just for demo purpose. No inquiries will be answered.