Bilgi ve sipariş için 0212 640 84 83

siparis@adakeyfi.com

2000’li yıllarda İstanbul’da kurulan Adakeyfi Kuruyemiş olarak, otomatik makinalarla eğ değmeden paketlenen kuruyemiş, baharat ve kuru meyve ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Ürünlerimiz tesislerimizde uzman ekibimiz tarafından özenle paketlenerek her aşamasında titizlikle kalite kontrolden geçirilmektedir.

Adakeyfi en uygun fiyat ve en yüksek kalitede üretim yaparak tüketiciye daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiş ve hedef seçmiştir.

Üretici seçiminde hassas, çevreye ve insana karşı son derece duyarlı, hammadde seçiminde ise insan sağlığını gözeten öncelikli yerli girdiler kullanarak ülke ekonomisine katkıda bulunan firmamız, gittikçe gelişen satış, pazarlama ve dağıtım ağı ile geleneksel lezzetlerini yerli ve yabancı tüketiciler ile buluşturmaya devam etmektedir. Hedefimiz, üstün kalite, lezzet ve doğallıktan ödün vermeyen üstün hizmet anlayışımızı nesiller boyunca kalıcı şekilde sürdürmektir.

Ürünlerimiz gıda mühendisi gözetiminde ve Tarım ve Köy işleri Bakanlığı izninde standartlara uygun olarak üretilip tüketiciye sunulmaktadır.